Kultura organizacyjna

Największy potencjał AIP stanowią ludzie. To od ich kreatywności i kompetencji uzależniony jest nasz sukces. Dlatego też szczególną wagę przywiązujemy do relacji w firmie opartych na zaufaniu, współpracy i jasnej komunikacji. Poszukujemy ludzi z pasją, inicjatywą, zaangażowanych i odpowiedzialnych. Nie narzucamy korporacyjnych kanonów, tworzymy środowisko, w którym każdy pomysł i opinia mogą wpłynąć na funkcjonowanie organizacji.

 

Rozwój

Polityka personalna AIP ukierunkowana jest na ciągły rozwój oraz poszerzanie kompetencji pracowników wszystkich szczebli, dlatego wyznaczamy jasną ścieżkę awansu zawodowego. Współpracujemy z najlepszymi firmami szkoleniowymi, które przygotowują swoją ofertę w oparciu o wymogi organizacji oraz jednostkowe cele zatrudnionych osób.

 

Program Praktyk Studenckich

AIP przez cały rok prowadzi program praktyk dla osób, które pragną zdobywać praktyczne doświadczenie testując wiedzę nabytą w trakcie studiów . Praktyki trwają od 1 do 3 miesięcy. W trakcie praktyk studenci zapoznają się ze specyfiką działalności firmy i pracy w poszczególnych działach. Każdy praktykant posiada własne stanowisko pracy oraz komputer. Bierze również udział we wszystkich działaniach jakie realizuje dany dział. Dokładamy wszelkich starań, aby osoba odbywająca praktyki w naszej firmie czuła się swobodnie i zdobywała umiejętności przydatne w późniejszej pracy zawodowej. Najbardziej kreatywni i zaangażowani praktykanci otrzymują możliwość odbycia szkoleń, a nawet stałego zatrudnienia.

 

Kogo szukamy

Jako firma, która rozwija się w dynamicznym tempie, poszukujemy osób chętnych do współpracy w różnych działach i regionach na terenie całego kraju. Poszukujemy ambitnych graczy zespołowych, którzy identyfikują się z misją i wizją naszej organizacji.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z AIP, wyślij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres rekrutacja@przedsiebiorca.pl

 

Dołącz do nas!