Społeczność Polski Przedsiębiorczej
to prawie 2.000 firm i blisko 3.000 przedsiębiorców. Dbamy o to, by w tym licznym gronie stale pojawiały się możliwości networkingowe, które zapewniają cenne kontakty przydatne na polu biznesowym, ale i prywatnym. Stając się członkiem Społeczności PP masz możliwość uczestnictwa w cyklicznych spotkaniach pod hasłem Cup i Mixer (adekwatnych do poszczególnych filarów ekosystemu PP, tj. StartUp Cup i StartUp Mixer w ramach AIP, Business Cup i Business Mixer w AIP Business Link, Seed Cup i Seed Mixer w AIP Seed Capital) oraz w corocznym, największym w Europie Środkowo-Wschodniej kongresie startupów - wydarzeniu Grow Up Start Up. Sprawdź, na czym polegają i jakie możliwości oferują te spotkania:

Startup Mixer - wydarzenie dedykowane startupom funkcjonującym pod skrzydłami Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. Roczny cykl obejmuje 200 eventów odbywających się w AIP w całej Polsce. Do uczestnictwa w StartUp Mixer zapraszane są firmy oraz goście specjalni – eksperci ze świata biznesu, osoby, które postawą i działaniem reprezentują pasję i niekonwencjonalne podejście do prowadzenia swoich firm. Startupy z AIP rywalizują między sobą o nominację do tytułu Startupu Roku, który otwiera drzwi do walki o tytuł Startup Roku podczas kongresu Grow Up Start Up. Celem spotkań StartUp Mixer obok spotkania z guru biznesu i rywalizacji firm jest również networking, który odbywa się po części oficjalnej wydarzenia.

Business Mixer – cykl Business Mixer jest organizowany we wszystkich 5 lokalizacjach AIP Business Link. Celem wydarzenia jest wyłonienie ze społeczności AIP Business Link najlepszych projektów, dlatego za każdym razem spośród prezentujących się przed guru biznesu firm wybieramy najlepszą, która otrzymuje tytuł Startupu Miesiąca wraz z nominacją do tytułu Startupu Roku. Finał rywalizacji rozgrywa się podczas kongresu Grow Up Start Up i toczy się o tytuł Startupu Roku oraz o wygraną oraz wyjazd do jednej z biznesowych lokalizacji programu Go Global – są to: Chiny, Dolina Krzemowa lub Wielka Brytania. W wydarzeniach Business Mixer uczestniczą firmy ze społeczności AIP Business Link, guru biznesu - doświadczeni przedsiębiorcy, którzy dzielą się z gośćmi wiedzą i doświadczeniem. Business Mixer jest również wydarzeniem networkingowym, co przejawia się w drugiej, nieoficjalnej części każdego ze spotkań.

Seed Mixer jest cyklem spotkań, które umożliwia najlepszym startupom z Seed Capital na zaprezentowanie się przed inwestorami jak też indywidualne spotkanie z potencjalnymi partnerami biznesowymi. Każdy Seed Mixer kończy się networkingowym afterparty, które pozwala nawiązać kontakty nie tylko z innymi firmami ze społeczności Polski Przedsiębiorczej, ale również zaproszonymi inwestorami.

StartUp Cup, Business Cup, Seed Cup
Cup-y to wydarzenia sportowe, które mają za zadanie umożliwienie Społeczności PP networkingu w nieoficjalnej atmosferze. Biznes to aktywność, maratońska wytrwałość, dyscyplina w szkoleniu i fair play - i właśnie te wartości kultywujemy w ramach spotkań z cyklu Cup. Budujemy zespołowego ducha, nawiązując nowe kontakty i świetnie się przy tym bawiąc.

Grow Up Start Up
Pierwszy, coroczny, największy w Europie Środkowo-Wschodniej kongres startupów, którego inauguracja odbędzie się wiosną 2013. Będzie miał na celu integrację Społeczności Polski Przedsiębiorczej oraz reszty startupowego świata. Odbędzie się w formie kilkudniowej konferencji, w której wezmą udział początkujący przedsiębiorcy oraz guru biznesu z Polski i ze świata. Podczas Grow Up Start Up rozegra się rywalizacja najlepszych, najbardziej innowacyjnych firm ze Społeczności PP o tytuł Startupu Roku oraz liczne nagrody, m.in. wyjazd do jednej z międzynarodowych lokalizacji programu Go Global - w Chinach, Wielkiej Brytanii lub Dolinie Krzemowej. Grow Up Start Up będzie również imponującym forum networkingu.