Jesteśmy najlepszym akceleratorem rozwoju biznesu, który wspiera najbardziej innowacyjne startupy. Opieramy się na zrównoważonym programie rozwoju biznesu, w ramach którego oferujemy system oparty na trzech elementach: firmie, wiedzy i społeczności, umożliwiając Twojej firmie ekspansję na międzynarodowy rynek. 

Tworzymy społeczność różnych branż i dziedzin. 
Ty decydujesz, co chcesz robić i jak prowadzić swój biznes, my dajemy Ci do tego najlepszy na świecie pakiet gotowych rozwiązań. Urządzamy szkolenia tematyczne z wiedzy niezbędnej każdemu przedsiębiorcy. Poznamy Cię z ciekawymi specjalistami, odnoszącymi sukcesy na rynkach międzynarodowych, którzy dzielą się swoim sukcesem, czyli współpracującymi z nami Mentorami. Nie opieramy się na akademickich teoriach, znamy przedsiębiorczość z doświadczenia!

AIP Business Link posiada już cztery placówki. Jedna z nich została otwarta w listopadzie 2011 roku i jest zlokalizowana w nowoczesnym biurowcu Zebra Tower przy ul. Mokotowskiej 1 w Warszawie. Druga, krakowska, rozpoczęła swoją działalność w marcu 2012 roku, w budynku Meduza przy ul. Mogilskiej 65, natomiast w lipcu otworzyliśmy dwie kolejne lokalizacje w Gdańsku – budynek Olivia Gate przy al. Grunwaldzkiej 472 i w Poznaniu – budynek zlokalizowany w centrum Malta Office Park przy ul. arb. Baraniaka 88. Na przełomie roku 2012/13 planujemy otwarcie 5. placówki we Wrocławiu przy ul. Rzeźniczej.

Dajemy prawdziwego kopa Twojej firmie. 
Jeszcze nigdy nie byłeś tak blisko sukcesu!