COCARDA zadebiutowała

Na polskim rynku biżuteryjnym pojawiła się nowa marka, skierowana do nowoczesnych kobiet, które chcą się wyróżniać z tłumu i cenią jakość – COCARDA. Włoskie skóry i kryształy Swarovskiego to nie jedyne atuty kolekcji tej firmy ze społeczności Polski Przedsiębiorczej.

COCARDA została stworzona z pasji do piękna i mody. Jej projekty charakteryzują się oryginalnym i odważnym designem zgodnym z aktualnymi trendami w modzie i są dedykowane kobietom, które lubią się wyróżniać z tłumu i cenią sobie najwyższą jakość wykonania. W czwartek, 29 listopada w AIP Business Link w warszawskim Zebra Tower odbyła się premiera marki połączona z pokazem jej debiutanckiej kolekcji. Spotkanie poprowadziła Dorota Wróblewska, znana kreatorka mody i wydawca portalu Sophisti.pl

Śniadanie prasowe zorganizowane z okazji launchu COCARDY zgromadziło wiele osób zainteresowanych nową marką i jej niebanalnym designem. Dorota Wróblewska opowiedziała o przygotowaniach do pokazu, po czym poprowadziła rozmowę z twórczynią i projektantką marki COCARDA, Olgą Kulmaczewską. Zgromadzeni mieli okazję poznać ciekawą historię i strategię marketingową firmy, obliczoną na ekskluzywne salony urody i rozwój na zasadzie franczyzy. Dorota Wróblewska wskazała na niebanalność i przewidywaną skuteczność przyjętego przez COCARDĘ modelu biznesowego, jednocześnie chwaląc oryginalny design marki. Spotkanie odbyło się przy akompaniamencie jazzowej muzyki Gentle Jazz Trio, który wprowadził gości w relaksacyjny nastrój.

COCARDA to nowoczesna marka biżuterii, która powstała z prawdziwej pasji do piękna i mody. Nasze projekty charakteryzują się oryginalnym i odważnym designem zgodnym z aktualnymi trendami w modzie i są dedykowane Kobietom, które lubią wyróżniać się z tłumu i cenią wysoką jakość wykonania. Produkty COCARDA wykonywane są w Polsce, w krótkich, limitownych seriach, a w ich produkcji większość procesów odbywa się ręcznie. Do wyrobu produktów COCARDA  wykorzystywane są surowce i półprodukty najwyższej jakości, w tym m.in.:

  • włoskie skóry,
  • kryształy i perły Swarovskiego,
  • kamienie półszlachetne,
  • elementy srebrne oraz pozłacane,
  • włoskie okucia.
  •  

Misją marki COCARDA jest upiększanie, co znajduje swoje odbicie w haśle marki: „COCARD YOURSELF"! .COCARDA rozwija się dzięki dofinansowaniu z funduszu AIP Seed Capital, funkcjonując w ramach społeczności Polski Przedsiębiorczej, czyli ekosystemu testowania, inwestowania i akceleracji startupów.

Business News
p p

BlueNET  

Strony internetowe na WordPressie już od 450 zł.
Zapraszamy biuro@scriptos.eu

Grafiks  

www.grafiks.pl - od projektu aż po druk
Oferujemy druk cyfrowy i druk offsetowy. Wizytówki, zaproszenia, ulotki, plakaty, katalogi... i wiele więcej.

I.D. Brand  

Kupię Kasę Fiskalną zarejestrowaną na AIP.
PILNE.
Kontakt - tel. 790 408 925
e-mail: sukces762@gmail.com

Anspire  

Szkolenia na prezent dla pracownika? Sprawdź pakiety na święta w Anspire
http://www.anspire.pl/pomysl-na-prezent-dla-pracownika-firmy/

I.D. Brand  

Kupię Kasę Fiskalną Zarejestrowaną AIP
sukces762@gmail.com - PILNIE

iTeagles  

Bezpłatny audyt strony WWW i SEO (pozycjonowania) dla twojego Startupu. tel: 662 209 123

ZAX-GSM  

Kupię kasę fiskalną
tel: 697 858 698
Oferuję współpracę w zakresie wykonania zdjęć reklamowych, architektury oraz wnętrz.
Dla firm z AIP specjalna oferta!
www.robertchmara.com

STEU  

Chcesz odblokować nośnik hdd  Potrzebny dysk zewnętrzny do dekoderów  Polsatu polecam STEU  GodzioLink  

Hej, tworzymy strony internetowe i zajmujemy się pozycjonowaniem stron - więcej na http://www.godziolink.pl
p p