Daniel Bajer

Adam Trojańczyk

Czarny Kod

    
    

 

 

DOŚWIADCZENIE:

Od lat związany z branżą IT i reklamową. Jako student zdobywał cenne doświadczenia biorąc udział w różnorodnych projektach oraz realizując liczne zlecenia. Absolwent Politechniki Łódzkiej wydziału FTIMS.  Udziela się od lat w stowarzyszeniach.

W roku 2006 zaczął pracę jako freelancer

W roku 2008 – stworzył bank zespołów dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy. Dzięki bankowi zespoły zagrały w całej Polsce.

Od roku 2009 świadczy usługi dla największej agencji interaktywnej w Polsce – K2. Dodatkowo, aż po dzień dzisiejszy współpracował z innymi, czołowymi agencjami.

W roku 2009 założył pierwszą firmę działającą jako pion Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości w Łodzi, a od 2010r także firmę Czarny Kod. Firma oferuje usługi z zakresu programowania, projektowania i kodowania aplikacji, stron, czy sklepów internetowych.

W maju 2009 roku na Gali Biznesu otrzymał nominację od Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości I Łódzkiego Studenckiego Forum Business Center Club do nagrody dla młodych przedsiębiorców.

Od marca 2013r. jest współtwórcą nowego startupu Bribile.com, umożliwiającego pozyskać firmom klientów z sektora mobilnego.

ZAKRES MENTORINGU:

  • programowanie
  • grafika
  • webdesign
  • Internet