Daniel Bajer

Agnieszka Siemińska-Kosior
Katarzyna Polak-Morzyńska

JAKA CARDS ARTYSTYCZNA PRACOWNIA PAPIERU

    
    


DOŚWIADCZENIE:

Firma działa od 2009 r. Oferujemy zaproszenia ślubne i poligrafię ślubną, poligrafię firmową, kartki okolicznościowe i świąteczne, wypożyczalnię dekoracji, pozostałe drukowanie i projektowanie, szkolenia Zostań Swoją Konsultantką Ślubną.

Sukcesy firmy – obsłużenie kilkuset par ślubnych i ciągły wzrost tej liczby, posiadanie jednej z najbardziej kompleksowych ofert na rynku zaproszeń i dodatków ślubnych, obsługa licznych ślubów VIP, rozwój firmy i wkraczanie w kolejne strefy działalności, pomysł zupełnie innowacyjny na szkolenia dla Par Młodych – trzecia droga w stosunku do zatrudniania konsultantki i nowatorska usługa wypożyczalni dekoracji, która już działa na:
http://www.wypozyczalnia-dekoracji.pl/

www.jakacards.pl

http://www.facebook.com/jaka.cards

A tak bardziej o nas:

Agnieszka Siemińska-Kosior – wykształcenie – politolog-dziennikarz, studia podyplomowe z zakresu zarządzania finansami i marketingu na UMK w Toruniu – odpowiedzialna za marketing i promocję, zarządzanie, obsługę klinta, finanse, prace graficzne.

Katarzyna Polak-Morzyńska – wykształcenie – politolog, – odpowiedzialna za projektowanie i kreację wzorów, produktów i oferty, projekty indywidualne, prace graficzne, produkcję.

 

ZAKRES MENTORINGU:

  • Rozwój firmy
  • Obsługa klienta
  • Dotarcie do klienta
  • Marketing
  • Rozwiązywanie konkretnych problemów, które nasuwają się co chwila młodym przedsiębiorcom