Daniel Bajer

Bruno Żółtowski

trener, coach, przedsiębiorca

    
    

 

 

DOŚWIADCZENIE:

Psycholog, trener, akredytowany coach ICF. Pracuje głównie z dorosłymi, zarówno indywidualnie, jak i w grupie. Uczy nowych kompetencji, wspiera w podejmowaniu decyzji, pomaga wprowadzać zmiany. Miłą odskocznią jest dla niego praca z dziećmi, m.in. w charakterze wykładowcy na Uniwersytecie Śląskim Dzieci w Katowicach. Pracuje dla międzynarodowych korporacji, prowadząc sesje coachingowe dla dyrektorów, managerów i specjalistów.

Wykorzystuje doświadczenia zawodowe zdobyte w pracy psychologa, trenera biznesu, wykładowcy i przedsiębiorcy, co pomaga mu syntetyzować wiedzę i skuteczniej rozumieć problemy Klientów.

W pracy stosuje tylko metody potwierdzone naukowo. Od kilku lat pracuje na własną rękę, ceniąc sobie wolność i niezależność. Przeprowadził w sumie ponad 10 000 godzin szkoleń i coachingów. W swojej karierze prowadził zajęcia dla: sędziów, policjantów, strażaków, nauczycieli, pracowników służby zdrowia, handlowców, menedżerów, artystów, pracowników mediów, pilotów samolotów oraz pracowników służb społecznych.

Współtworzył ogólnopolską firmę edukacyjną, która z kilkuosobowej grupy rozwinęła się w ponad stuosobową instytucję. Szkolił trenerów i superwizował ich pracę, był odpowiedzialny za proces doboru, przygotowanie i monitoring zespołu trenerskiego. Stworzył autorski system motywacyjny dla pracowników, a także szereg autorskich programów zajęć, według których przeszkolonych zostało 7000 uczestników kursów w całej Polsce. Jest autorem trzech podręczników z zakresu efektywnej nauki i kreatywności.

Współpracował z Uniwersytetem Śląskim w Katowicach, Wyższą Szkołą Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Wyższą Szkołą Technologii Informatycznych w Katowicach. Jest członkiem Zarządu Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

ZAKRES MENTORINGU:


  • Prowadzenie działalności gospodarczej i sprzedaż usług poprzez rekomendacje
  • Tworzenie osobistej marki
  • Motywowanie siebie, a własna działalność gospodarcza