Ireneusz Osiński

Ireneusz Osiński

Diler Biznesu

    
    


DOŚWIADCZENIE:

Jestem menedżerem z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży oraz zarządzaniu zespołami sprzedażowymi głównie w wysoko konkurencyjnych instytucjach finansowych. Z wykształcenia jestem psychologiem, dodatkowo ukończyłem podyplomowe studia menedżerskie w Wyższej Szkole Filmowej w Łodzi na wydziale Produkcji Filmowej i Telewizyjnej.

Przeszedłem w swojej karierze wszystkie szczeble w sprzedaży.

Zaczynałem jako Agent ubezpieczeniowy w TU na Życie Nationale Nederlanden i Commercial Union. Moje doskonałe wyniki sprzedażowe pozwoliły mi piąć się w górę. Byłem Account Managerem i Dyrektorem Regionalnym w TU na Życie Nationwide. Mobilnym Doradcą Bankowym, Kierownikiem Zespołu, Szefem regionu pomorskiego na stanowisku Regionalnego Kierownika Sprzedaży Bezpośredniej. Potem zostałem Dyrektorem Sprzedaży w centrali Raiffeisen Bank Polska S.A. Miałem również "romans" z Bankiem Zachodnim WBK na stanowisku Dyrektora Regionu Sprzedaży Mobilnej.

W końcu mając dosyć pracy dla korporacji, poszedłem na swoje i zostałem Prezesem Zarządu New Generation Finance Sp. z o.o. - multiagencji finansowej.

Drugą moją pasją była od zawsze Telewizja, z którą byłem szczególnie związany przed karierą w sprzedaży.

Na początku lat 90-tych założyłem i prowadziłem firmę archiwistyczną.
Później przez wiele lat związany byłem z Telewizją. Pracowałem jako prezenter i redaktor w telewizji Sky Orunia, lektor filmów i programów TV, w Polskiej Telewizji Kablowej byłem producentem programów telewizyjnych i kierownikiem produkcji, potem szefem oddziału w Gdańsku, odpowiedzialnym za produkcję i emisję lokalnego kanału PTK1 i ogólnopolskiego PTK2.

W karierze telewizyjnej dotarłem do stanowiska Dyrektora Marketingu w Telewizji Trójmiasto i Dyrektora Marketingu oraz Z-cy Dyrektora Generalnego w Bałtyk TV (była Telewizja ElGaz).

Od zawsze jednak pociągała mnie praca na własny rachunek. Zostałem więc Właścicielem Agencji Reklamowej FILMPRESS (m.in. Producent programów teleshopingowych dla Telezakupów Mango, oraz wielu stacji telewizyjnych).

Po godzinach jestem pomysłodawcą, założycielem i pierwszym prezesem Związku Szlachty Polskiej. Byłem również Wydawcą i Redaktorem Naczelnym "Verbum Nobile" Pisma Środowiska Szlacheckiego.

ZAKRES MENTORINGU:

  • Sprzedaż
  • Networking, tworzenie sieci kontaktów
  • Budowanie relacji