Daniel Bajer

Jarosław Juśkiewicz

Właściciel firmy konsultingowej QWay Group

    
    

 


DOŚWIADCZENIE:

Ekspert w branży HR. Absolwent psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim i studiów podyplomowych z Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Jeden z najstarszych członków w Polsce, największej organizacji networkingowej na świecie – BNI. Mentor i pierwszy Prezes grupy BNI KINGS w Krakowie (jednej z największych grup w Europie). Wieloletni zwolennik i praktyk prowadzenia biznesu przez relacje, opartego na rekomendacjach.

W świecie doradztwa personalnego przeszedł drogę od Rekrutera przez Head Huntera, Managera działu rekrutacji i Kierownika oddziału firmy HR, do Właściciela firmy konsultingowej QWay Group (qwaygroup.com).  Biznesowy weteran wprowadzania w praktykę pomysłów na biznes. Założyciel i współudziałowiec 5 spółek z o.o.

Aktualnie spełnia się w branży HR doradzając zarówno przedsiębiorstwom, jak i tym, którzy szukają właściwego kursu dla swojego życia zawodowego. Zajmuje się strategicznym zarządzaniem zasobami ludzkimi. Specjalizuje się w budowaniu i rozwijaniu działów sprzedaży. Wspiera klientów od etapu przygotowania strategii sprzedażowej, przez rekrutację i przygotowanie modelu wdrożenia po wypracowanie narzędzi efektywnego zarządzania pracownikami sprzedaży. Wspiera organizacje o podmiotowym podejściu do pracowników.

Korzystając ze swojego wykształcenia i doświadczenia biznesowego realizuje się także jako Trener Kariery, pomagając osobom indywidualnym poszukującym pracy oraz swojej własnej ścieżki rozwoju zawodowego.

 

ZAKRES MENTORINGU:

  • Rekrutacja – najważniejszy proces w rozwijającej się firmie.
  • Efektywne budowanie i kierowanie zespołem pracowników.
  • Budowa i optymalizacja działu sprzedaży.
  • Jak zamieniać kontakty na kontrakty – sztuka networkingu biznesowego.
  • Zarządzanie przez cele, ocena i rozwój pracowników.