Daniel Bajer

Leszek Tasiemski

Partner, Czonek Zarządu | nSense Polska S.A.
&
Stowarzyszenie MBA Poznań-Atlanta

    
 
DOŚWIADCZENIE:

Realizuję się obecnie uczestnicząc w zarządzaniu nSense, międzynarodową firmą zajmującą się bezpieczeństwem danych. Moja firma ma skandynawskie korzenie i taki jest też styl zarządzania jaki praktykuję. Etyczny biznes z szacunkiem dla ludzi, partnerów biznesowych oraz otoczenia to podstawowe zasady jakie stosuję podejmując decyzje. Jestem przekonany, że wierność wyznawanym wartościom przyczyniła się do ogromnego sukcesu nSense.

Mam duże doświadczenie (i nadal praktykuję jako Principal Security Consultant) w zakresie bezpieczeństwa IT, w szczególności, łamania tych zabezpieczeń w ramach testów penetracyjnych. Jestem absolwentem Informatyki na Politechnice Poznańskiej. Obecnie, na tej samej uczelni, prowadzę zajęcia z bezpieczeństwa danych jako gość.

Funkcjonuję jako przedsiębiorca a później jako partner i osoba zarządzająca nieprzerwanie od roku 2006. Przechodziłem przez wszyskie szczeble rozwoju przedsiębiorstwa, popełniłem wiele błędów i ogromnie wiele się na tych błędach nauczyłem. Dzięki budowaniu firmy od podstaw i bezpośrenim uczestnictwie w jej późniejszych przekształceniach, zyskałem spore doświadczenie w zakresie tworzenia i realizacji strategii, a także zarządzaniu finansami spółek kapitałowych. Wiedza praktyczna jest podbudowana podstawami teoretycznymi – jestem absolwentem Ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Obecnie uczestniczę w programie MBA Poznań-Atlanta.

 

ZAKRES MENTORINGU:

  • Komercjalizacja projektów IT
  • Zarządzanie zespołem IT
  • Zarządzanie projektami
  • Zarządzanie (międzynarodowym) przedsiębiorstwem
  • Strategie, modelowanie ryzyka, projektowanie struktur organizacyjnych i finansowych
  • Etyka w Biznesie