Daniel Bajer

Mateusz Fatek

Właściciel sieci Agencji Tłumaczeń

    
    

 

 

DOŚWIADCZENIE:

Przedsiębiorca prowadzący własną działalność gospodarczą od 2006 roku. Założyciel i osoba zarządzająca sieci agencji tłumaczeń działającej głównie na zlecenie średnich i dużych przedsiębiorstw z terenu całej UE w zakresie obsługi językowej. Twórca kilku różnych marek biur tłumaczeń działających na terenie kraju, w tym sieci franczyzowej biur tłumaczeń. Właściciel firmy sprzątającej, współzałożyciel spółki tworzącej zaawansowane oprogramowanie dedykowane dla przedsiębiorstw. Jako osoba znająca dobrze branżę tłumaczeniową aktywnie angażuje się w prace rozwojowe dedykowanego oprogramowania do obsługi biur tłumaczeń online – właściciel jednego z niewielu liczących się kompleksowych rozwiązań dla branży językowej.

Posiada doświadczenie w zakresie organizacji nowych struktur przedsiębiorstw, restrukturyzacji działalności firm,
a także szkoleń pracowniczych i kadry menadżerskiej.

Dodatkowo zajmuje się konsultowaniem biznesplanów i wniosków o dofinansowanie inwestycji ze środków UE.

Zajmuje się również budowaniem i rozwojem sieci kontaktów biznesowych w ramach m.in. BNI Polska, Grono Targowe Kielce. Aktywnie łączy biznesy, pomaga przedsiębiorcom w poszukiwaniu kontrahentów i realizowaniu wspólnych celów biznesowych.

 

ZAKRES MENTORINGU:

  • Doradztwo biznesowe i pomoc w poszukiwaniu pozabankowych źródeł finansowania
  • Restrukturyzacja przedsiębiorstw i przedsięwzięć
  • Łączenie biznesów – networking oraz kontaktowanie potencjalnych kontrahentów
  • Inne niewymienione powyżej – w związku z szerokim (wszechstronnym) doświadczeniem, może pomóc w różnych zakresach – wystarczy pytać