Daniel Bajer

Michał Kucharski

Głównodowodzący w firmie Cudotwórnia Events

    
    


DOŚWIADCZENIE:

Michał to zapalony działacz i organizator. Przez lata studiów zdobywał doświadczenie w prowadzeniu efektywnych i efektownych działań marketingowych minimalnym kosztem. Wie jak przyciągać uwagę ludzi i ją utrzymać. Inspiracji pod nietypowe pomysły szuka podczas podróży oraz górskich wspinaczek. Prowadzi firmę Cudotwórnia Events oraz udziela się jako trener i szkoleniowiec.

Jego specjalizacją są działania event marketingowe – czyli marketing wydarzeń. Forma marketingu, która angażuje konsumenta w sposób szczególny, wychodząc do niego w przestrzeń miejską. Mottem jego działań jest „Nie idź do klienta - spraw by sam do Ciebie chciał przyjść".

Michał nie wierzy w drogie i masowe kampanie. Wierzy, że najlepsze efekty da się osiągnąć docierając nietypowymi kanałami do sfokusowanej grupy. Jeśli potrzebujesz rad z zakresu marketingu – zapraszamy na mentoring.

Jeśli Twoja firma prowadzi działania, w których masz bezpośredni kontakt z klientem to znaczy, że organizujesz swego rodzaju wydarzenia. Jeśli chcesz wiedzieć, jak je zoptymalizować, na co zwrócić uwagę, co można polepszyć – Michał również może Ci w tym doradzić.

Dzięki współpracy z dziesiątkami startujących firm Michał posiada doświadczenie w zakresie budowy nowoczesnych modeli biznesowych. Pomoże Ci zrozumieć Lean Startup i MVP oraz poprawnie zrealizować Validation Board? Brzmi jak magia? Umów się na mentoring!

 

ZAKRES MENTORINGU:

  • Nowoczesne działania marketingowe .
  • Optymalizacja wydatków promocyjnych.
  • Optymalizacja organizacji wydarzeń.
  • Budowa modelu biznesowego.