Daniel Bajer

Michał Toczyski

CEO Scorise

    
    

 

 

DOŚWIADCZENIE:

Pasjonat skutecznego i kreatywnego marketingu. Pomaga Firmom w ich promocji, wskazuje i realizuje dla Nich nowe strategie działania. Działa w marketingu internetowym od 2006 roku.


Spędził na salach szkoleniowych setki godzin, przede wszystkim zdobywając wiedzę na tematy komunikacji, negocjacji, marketingu i promocji, gospodarki i ekonomii, coachingu. Przeanalizował kilkaset studiów przypadków przedsiębiorstw zarówno osiągających sukces, jak i ponoszących porażki i sprawdzał, jakie decyzje przyczyniały się do określonych rezultatów. Od 2008 roku organizuje warsztaty i konferencje biznesowe w ramach własnej grupy szkoleniowej Sukces PRO. Odbyły się w różnych miastach Polski (Warszawa, Łódź, Wrocław, Poznań, więcej informacji: http://www.praktykasukcesu.pl/). Współpracował do tej pory z 55-cioma doświadczonymi trenerami, mistrzami w swoich dziedzinach organizując ponad 80 szkoleń i konferencji.


Poprowadził ponad 100 godzin wystąpień publicznych, często jako gość konferencji, biznes mikserów i seminariów. Jest dyrektorem ds. portalu czasopisma "Eurogospodarka" docierającego do niemal 10 tys. polityków, radnych, samorządowców, posłów i przedsiębiorców. Pisze artykuły, blogi, felietony oraz informacje prasowe (w sumie ponad 400). Pojawiają się one w Bankier.pl, Inwestycje.pl, DlaStudenta.pl, Excluzive.pl, Finanse.wp.pl, Edustacja.pl, Di.com.pl i w kilkudziesięciu innych portalach. Udzielał wywiadów w Radiu Warszawa, telewizji TVN24, a także do magazynów drukowanych.


ZAKRES MENTORINGU:

  • Pozycjonowanie w wyszukiwarkach (SEO) - audyt strony internetowej i sklepu on-line pod kątem pozycjonowania w wyszukiwarkach oraz wskazówki do wdrożenia; pomoc w wyborze słów kluczy; informacje, na czym polega SEO
  • Zwiększenie liczby osób zapisujących się na newsletter
  • Sugestie, co, kiedy i jak wysyłać użytkownikom/subskrybentom i klientom w newsletterze
  • Prowadzenie kampanii w Google AdWords; audyt strony i sklepu pod kątem użyteczności, skuteczności, wyświetlania się w różnych przeglądarkach