Renata MyczkaRenata Myczka

Coach, Trener rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Socjoterapeuta, Psychopedagog

    
    

 

DOŚWIADCZENIE:

Edukację zawodową rozpoczęłam w 2001 r. wybierając studia psychologiczno – pedagogiczne. Następnie, przez wiele lat kształciłam się jako Trener umiejętności psychospołecznych, jako Coach (również Coach kryzysowy) oraz socjoterapeuta. W 2012 roku otrzymałam rekomendację trenerską Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Swoje doświadczenie zdobywałam pracując z różnymi klientami i odbiorcami, począwszy od osób bezrobotnych, niepełnosprawnych, poprzez młodzież, nauczycieli czy wreszcie menadżerów najwyższego szczebla.

Obecnie prowadzę własną firmę szkoleniowo – coachingową Centrum Rozwoju i Wsparcia. Pomagam osobom indywidualnym oraz firmom osiągać ważne dla nich cele oraz sukcesy zarówno w życiu osobistym, jak i w biznesie. Prowadzę sesje coachingowe oraz szkolenia/treningi ucząc ludzi najważniejszej umiejętności w świecie biznesu – a mianowicie porozumiewania się z klientami, pracownikami czy z menadżerami. Już John Rockefeller – człowiek uważany za najbogatszego człowieka w historii świata – mawiał bowiem: „Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za tę umiejętność więcej niż za jakąkolwiek inną pod słońcem"…

Moją największą satysfakcją i największym sukcesem są kolejne rekomendacje od zadowolonych klientów. To, co robię jest bowiem moją pasją.

www.CentrumRozwoju.com.pl

 

ZAKRES MENTORINGU:

  • Budowanie zespołów

  • Zarządzanie zespołem

  • Rozwój osobisty

  • Komunikacja i relacje w biznesie

  • Odnajdywanie własnego potencjału

  • Wzmacnianie poczucia własnej wartości