Startup Mixer to wydarzenie dedykowane startupom funkcjonującym pod skrzydłami Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości.

Roczny cykl obejmuje łącznie około 100 eventów odbywających się w AIP w całej Polsce. Do uczestnictwa w StartUp Mixer zapraszane są firmy oraz goście specjalni – eksperci ze świata biznesu, osoby, które postawą i działaniem reprezentują pasję i niekonwencjonalne podejście do prowadzenia swoich firm. Startupy z AIP rywalizują między sobą o nominację do tytułu Startupu Roku, który otwiera drzwi do walki o tytuł Startup Roku podczas kongresu Grow Up Start Up. Celem spotkań StartUp Mixer obok spotkania z guru biznesu i rywalizacji firm jest również networking, który odbywa się po części oficjalnej wydarzenia.

Za nami już ponad 200 StartUp Mixerów, w których ponad 12.000 gości wysłuchało ponad 500 prezentacji StartUp'ów! Eventy są coraz ciekawsze, a z każdym kolejnym dążymy do tego, aby był to najlepszy i największy cykl StartUp'owych wydarzeń w Polsce, a nawet w Europie. Jest to podstawowy element budowania wokół AIP społeczności StartUp'ów, ekspertów oraz osób zainteresowanych wspieraniem przedsiębiorczości.