StartUp Training

 
To cykl spotkań poruszających tematy z różnych dziedzin biznesu, w trakcie których przedsiębiorcy, którzy osiągnęli sukces dzielą się swoim doświadczeniem i strategiami na rozwój startupu. W całej Polsce w ciągu roku odbywa się ok 1 200 StartUp Traningów z zakresu zarządzania, budowania wizji przedsiębiorstwa, wdrażania innowacji, marketingu, księgowości, finansów, prawa i wielu innych dziedzin.
 
Aktualny kalendarz publikowany jest w dziale wydarzenia.
 

StartUp Training On-Line - dwa razy w miesiącu masz możliwość uczestniczenia w trainingach relacjonowanych na żywo za pomocą systemu do wideokonferencji i aktywnie uczestniczyć w spotkaniu na grupie dyskusyjnej. Ich gośćmi są wybitni specjaliści i przedsiębiorcy mający ma koncie ogólnopolskie, a niejednokrotnie nawet światowe, sukcesy. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii każdy z uczestników ma możliwość brania czynnego udziału w spotkaniu.

Fragment treningu on-line z Philem Libinem, CEO Evernote (20 lutego 2013)

StartUp Training Workshops - dodatkowo w każdym inkubatorze organizowane są training warsztatowe w niewielkich grupach i przyjaznej atmosferze. Nastawione są na praktyczną dostarczanie rozwiązań a poprzez bezpośredni kontakt z prowadzącymi dają  idealną szansę na błyskawiczną aplikację know how od Twojego biznesu. 

 

Partnerzy