Animek

Animacja zabaw dla dzieci, dekoracje.

Pierwsza z nich to EVENTY Z UDZIAŁEM DZIECI, czyli nic innego jak organizowanie rozrywki i wypełnianie czasu najmłodszym. Profesjonalni animatorzy dbają o dobrą zabawę Państwa pociech. Tradycyjnymi już punktami takiej imprezy są m.in.: malowanie buzi, zabawy z chustą, modelowanie balonów, a także możliwość skorzystania z urządzeń rekreacyjnych.

Kolejnym obszarem są ATRAKCJE ŚLUBNE, dzięki którym zarówno młodsi jak i starsi goście weselni jeszcze bardziej odczują wyjątkowość tego wspaniałego dnia. Do usług wchodzących w zakres tej oferty możemy zaliczyć m.in. szczudlarzy, opiekę nad dziećmi podczas wesela, liczne atrakcje (puszczanie balonów z helem, puszczanie ogromnych baniek mydlanych itd.). Jeśli będzie trzeba ?Animek? zadba także o oprawę muzyczną Państwa wesela.
 
Trzecią kategorią rozrywki, którą nasza firma oferuje swoim klientom są DEKORACJE BALONOWE. Przybierają one różną postać, która tak naprawdę zależy jedynie od fantazji i wizji osoby zamawiającej. Specjalizujemy się w kolumnach balonowych przy wejściach. Wykonujemy także łuki helowe, girlandy, oploty filarów i wiele innych balonowych dekoracji.
 
Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami! Chętnie udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.