Daniel Bajer

Tomasz Jabłoński

Założyciel Qpony.pl

    
    

 

 

DOŚWIADCZENIE:

Tomek Jabłoński – właściciel firmy Qpony.pl, doktorant prawa na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, uczestnik wielu szkoleń i konferencji międzynarodowych. Laureat House of Walkers Project 2012.

Na czym się znam?

Znam się na kontaktach z klientem, umiejętności sprzedaży produktów i usług. Wiem też jak stworzyć firmę od podstaw w strukturach AIP i wyprowadzić ją na rynek.

Co robię?

Jestem CEO start-upu Qpony.pl, który jest rozpoznawalną marką na poznańskim rynku od dwóch lat. Moje działania skupiają się na rozwoju firmy na skalę ogólnopolską i stworzeniu największej agencji couponingowej w Polsce. Prywatnie jestem w trakcie pisania doktoratu, biegam maratony i gram w grupie improwizacji kabaretowych.

Jakie doświadczenia pomogły mi zdobyć wiedzę, która teraz mi się przydaje w prowadzeniu biznesu?

Ukończyłem z wyróżnieniem Szkołę Milionerów, razem z moim przyjacielem Krzysztofem Łuczakiem zdobyliśmy główną nagrodę w konkursie House of Walkers Project w 2012 roku. Trzykrotnie pracowałem w Stanach Zjednoczonych co pozwoliło mi nauczyć się nieugiętości w sprzedaży i pomogło uwierzyć we własne siły. Uczestniczyłem też w rozwoju firmy na kolejne stany amerykańskiego rynku.

 

ZAKRES MENTORINGU:

  • Komercjalizacja pomysłu biznesowego
  • Sprzedaż
  • Zarządzanie zespołem
  • Zagadnienia prawne
  • Seed funding